Objednávka

Termín a trasa
Celkový počet dní:
 
Akce s Vydrýskem
(Květen, Červen, Září)

Škola/skauti - cena 150Kč/osoba/den zahrnuje plavidlo, potřebné vybavení, dopravu (z nástupního a výstupního místa) a pojištění. Na 10 dětí/studentů/skautů je 1 dospělý doprovod zdarma. Doprava vybavení ve všední dny zdarma (sobota, neděle, svátky - jednorázový poplatek 600Kč).


Pro tyto akce Škola/skauti; Akce pondělí-čtvrtek/pátek; Zvýhodněná plavba, platí sleva pouze při objednání a zaplacení zálohy do 30.4. téhož roku.

Plavidla

Typ plavidla Kusů Cena za kus Cena celkem

Vybavení

Název Kusů Cena za kus Cena celkem
Shrnutí
Cena za dopravu: 0
Cena za lodě: 0
Cena za vybavení: 0
Cena celkem: 0

Objednávkový formulář nezahrnuje slevy. Slevy se řeší při předání materiálu.

Poznámka k objednávce

Jak to chodí v naší Půjčovně lodí a raftů Vydrýsek - půjčovna lodí Otava? 

 

Pokud jste si vybrali jako aktivní odpočinek putování po řece a právě na Otavě, tak už zbývá zadat své požadavky do Objednávkového formuláře. I přesto, že jste si vybrali jeden z našich "setů", tak do objednávky zadejte veškeré vodácké příslušenství, které chcete půjčit. K lodím automaticky vždy přidáme lano a houbu. Velice nám tím usnadníte práci. Pokud si budete přát dětské vesty či dětská pádla, je dobré do poznámky uvést i věk, případně váhu dětí.

 

Po odeslání Vaši objednávky automaticky dorazí první email - "Rekapitulace Vaší objednávky". Pokud nedorazí, kontaktujte nás. Po přijetí, objednávku zpracujeme (nejpozději do 12hodin) a je-li z naší strany vše v pořádku, tak objednávku potvrdíme a zašleme druhý email - "Potvrzení objednávky" s žádostí o zaplacení 50 % z celkové částky Vaší objednávky. Po zaplacení zálohy je Vaše plavba rezervovaná a poté doladíme poslední informace před předáním. Může se stát, že náš mail bude vyhodnocen jako spam a nebo bude rozdělen do více složek (Gmail), proto je dobré zkontrolovat celou mailovou schránku. V případě nejasností nás prosím kontaktujte.

 

Předání materiálu:

 

Přijedete na místo Vašeho začátku plavby, kde na Vás bude čekat požadovaný materiál. Vše společně zkontrolujeme podle vytištěné smlouvy, která bude totožná s emailem "Potvrzení objednávky". Na místě smlouvu doplníme přesně podle Vašich požadavků a společně podepíšeme (nezapomeňte si platný doklad totožnosti). Pokud bude vše v pořádku, vyplujete vstříc Otavě. Až dorazíte na místo Vašeho konce plavby, zavoláte nám a my si materiál vyzvedneme. Vše zkontrolujeme podle smlouvy a budeme se těšit na další Vaší plavbu!

 

Příklad pro jednodenní putování:

 

Nejčastější jednodenní výlet je Sušice - Horažďovice. Doporučujeme ráno nechat auto v Horažďovicích a do Sušice přijet vlakem. V 9:36 jste v Sušici a k místu, kde vydáváme lodě je to cca 10 minut pěšky. Zde Vám vydáme lodě a v klidu si doplujete do Horažďovic. Odpadají tak logistické přesuny aut, dohánění či čekání na vlak. 

 

Příklad pro vícedenní putování:

 

Doporučujeme, aby jeden z Vaší party dovezl bagáž do kempu, kde budete tu noc nocovat. Zajistil si rovnou místo v kempu, pokud jste tak neučinili předem. Zpátky k lodím se svezete druhým autem, který řídil někdo z Vaší party a jel s Vámi do kempu, nebo využijete místní vlakovou či autobusovou dopravu. Pokud využijete místní dopravu, naše půjčovna Vám může zajistit úschovu prázdných zavazadel, které Vám přivezeme na konec Vaší plavby.

 

Převoz bagáže je pouze pro školy nebo skauty, a to v měsíci květen, červen a září. Prázdné batohy Vám rádi uschováme po dobu Vaší plavby.

 

Pro větší skupiny je přeprava bagáže po předchozí domluvě možná. Cena osoba/den 50Kč (min. 500Kč za skupinu). Na osobu počítáme 1x kompaktní zavazadlo.

 

Přepravu osob jsme schopni zrealizovat díky našemu smluvnímu přepravci. Odvoz řidičů, odvoz vodáků na start i z cíle. 

 

Vše je po domluvě na tel. 605 44 66 88.

 

 

 

Příklad jak mohou vypadat Vydrýskovy vodácké sety :-)

Kánoe Vydra (2 místa)

Kánoe Otava - Vydrýsek

Kánoe Tukan (3-4 místa)
Kánoe Otava - Vydrýsek

Nafukovací raft Colorado (6 míst)
Raft Půjčovna lodí Otava - Vydrýsek

Nafukovací kánoe Baraka/Fileta (2 místa)

Kánoe Půjčovna lodí Otava - Vydrýsek

Kánoe Půjčovna lodí Otava - Vydrýsek

Plastový kajak od firmy Železný (1 osoba)

Kajak Půjčovna lodí Otava - Vydrýsek

Obrázky jsou pouze pro informaci. Barvy vodáckého materiálu nemusí odpovídat skutečnosti.